Služby cestovní kanceláře F&K

Poradíme  a zajistíme  objednávku dalších služeb:

 • WWW.MEGADOVOLENA.CZ = Milion  nejlepších zájezdů na jednom místě

  Kromě našich vlastních zájezdů, které sami organizujeme a naleznete je na těchto stránách, zastupujeme více než 170 prověřených CK z celé ČR, s odlety i z Německa. Nejlepší letecké zájezdy? Přímo u pláže? Tobogány pro děti, programy pro seniory, levně pro mladé, atd., atd ??? Zkuste rychlé a komfortní vyhledávání včetně online rezervace z unikátního webu megadovolena.cz. Nebaví Vás vyhledávat?  Máte možnost jednoduše vyplnit minutový formulář  „dovolená na přání“ a my Vám pošleme nejlepší tipy ! Během uplynulých dvaceti let jsme na řadě míst byli osobně a podáme Vám zaručené reference a doporučení. Jsme autorizovanými prodejci, u nás proto vždy za naprosto shodné ceny a se stejnými výhodami jako u organizátora. Navíc nezaujatě doporučíme tu nejlepší CK právě pro Vaši dovolenou!


 •  PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ = Jednoduché, vyzkoušené a oblíbené.

Pro klienty , kteří zvolí letecké zájezdy máme i v letošním roce skvělou  a osvědčenou možnost parkování u letiště. Na začátek Prahy, kam bezpochyby trefí každý,  dojedete Vaším vozem a na hlídaném parkovišti své auto odstavíte. Z parkoviště Vás služba odveze přímo před letištní halu. Stejně tak po příletu  Vás non-stop servis vyzvedne na letišti a odveze k Vašemu autu zpět. Cena parkovného je již od 550 Kč za týden, tedy Vás vyjde stejně, jako kdyby Vás kamarád nebo rodinný  příslušník vezl autem a přispěli byste jim na benzín.  Parkování na letišti Vám rádi zařídíme v naší CK nebo  tak můžete učinit sami online :ve formuláři je již vložen Váš Promo kód, díky němuž získáváte službu se slevou 150 Kč!! 


 •  VSTUPENKY Ticket stream, Ticket  Art = prodej a platba.

V naší kanceláři si můžete vyzvednout Vámi online rezervované vstupenky nebo vybrat a zakoupit na místě. PLATBA V HOTOVOSTI je u nás za naprosto shodná s cenou dle ceníku na webu. Pozor-pokud byste si přáli platit PLATEBNÍ KARTOU, je nutné počítat s malým manipulačním poplatkem (jde o poplatek banky, které platební terminál patří- nejde tudíž o náš zisk navíc). Poplatek činí 2%, tzn. např. u nejběžnější ceny vstupenky za 500 kč je poplatek 10 Kč za vstupenku. Děkujeme za Vaše  pochopení faktu, že pořadatelům akcí jsme nuceni odvádět plnou cenu vstupenky a 10-20 Kč za každou vstupenku nemůžeme hradit z našich prostředků, tudíž jsme nuceni manipulační poplatek při platbě kartou účtovat.


 •  Autobusové jízdenky Eurolines.   EUROLINES

 

Prodej jízdenek do řady evropských měst. Např. do  Londýna, Paříže, Bruselu


 •  Letenkyletenky

  Prodej charterových letenek  a přímých letů.

 

 


 •  Dálniční známkyrakousko známka

  Prodej dálničních známek ČR  ročních
  Prodej rakouských dálničních známek 10-ti denních  za 275,- Kč