ŠPANĚLSKO

Prožijte si  temperamentní Španělsko-široké pláže,  dny plné zábavy a výborná strava

Pobyty ve Španělsku jsou již stálicí zahraničních dovolených. Především oblíbené pobřeží Costa Brava, navazující hned na francouzské pláže a následné Costa Maresme, jsou nejnavštěvovanějšími částmi kontinentálního Španělska. Turisté oceňují zejména slunění na krásně širokých  písčitých plážích, příjemné koupání ve Středozemním moři, bohatou a kvalitní nabídku služeb v oblasti stravování, zábavy, kultury a sportu. K dovolené zde patří již téměř neodmyslitelně návštěva Aquaparků, představení cvičených delfínů a papoušků, kam Vás dopraví bus zdarma, večerní procházky, chlazené víno Sangria, bohatý noční život lákající na diskotéky,do  barů a spousta  výletů (včetně blízké Barcelony). Španělsko se zkrátka musí prožít.

close

POBYTOVÁ MÍSTA:

TOSSA ,LLORET,BLANES, MALGRAT, PINEDA, CALELLA

TOSSA je malebné městečko s romantickým hradem tyčícím se nad pláží, příjemná promenáda a malebné uličky lákají k procházkám a návštěvám nočních podniků. Zdejší atmosféra, typicky katalánská, je skutečně neopakovatelná a je důvodem, proč se sem rády vracejí všechny generace. Hezkou pláž a pozvolnější vstup do moře ocení zejména rodiny s dětmi či neplavci.

LLORET je nejznámější a nejživější letovisko na pobřeží Costa Brava, vyhledávané všemi generacemi, především pak mladými lidmi. Fascinující je zdejší palmová promenáda s bezpočtem barů, cukráren a stovkou obchodů,diskoték a restaurací otevřených dlouho do noci. Více soukromí pak poskytují večerní procházky půvabnými zátokami po pobřeží, se zbytky středověkého opevnění.

BLANES leží 6 km od Lloret . Dominantou oblíbeného přímořského města je, kromě dlouhé a široké pláže s pozvolnějším vstupem do moře, také zřícenina hradu St. Juan a úchvatná botanická zahrada. Pobřežní kolonáda spojuje hotelovou zónu s živým centrem, kde naleznete jachetní přístav a řadu obchodů, restaurací, diskotéky a noční podniky.

MALGRAT a SANTA SUSANA střediska vyrostla podél širokých udržovaných pláží relativně nedávno, převážná většina hotelů je zde proto novější a modernější. Obě letoviska zaznamenala velký rozvoj a jejich oblíbenost rok od roku roste. Jsou propojena pobřežní promenádou podél 5 km dlouhé pláže. Zdejší obchody, restaurace, bary a diskotéky uspokojí nároky všech. K návštěvě vybízí rovněž stará část města Malgrat, ať už pěšky nebo turistickým vláčkem.

PINEDA je pohodové městečko s čistou pláží a azurovým mořem, které sousedí s vyhlášenou Calellou. Kladem tohoto střediska je servis všech služeb ve výborné kvalitě i množství, bez všudypřítomných davů turistů. Na druhou stranu není žádný problém dojít či dojet za „ruchem velkoměsta „ právě do sousední Calelly.

CALELLA leží nejjižněji a je odtud výborné vlakové spojení do Barcelony. Letovisko je nejznámějším na pobřeží Costa Maresme, neboť má co nabídnout: přes dva kilometry dlouhá pláž, lemovaná nádhernou palmovou promenádou, nákupní třída s neuvěřitelným množstvím obchodů, barů a nočních podniků, pestrý výběr plážových sportů a dalších aktivit. Svoji atmosféru mají také malé plážičky mezi skalami, vyhledávané především romantiky a nudisty. Calella uspokojí jak rodiny s dětmi, tak mladé lidi i seniory či vyznavače relaxace i aktivního vyžití.

PLÁŽE:

ve všech letoviscích jsou krásné široké pláže s hrubozrným pískem. Volný vstup zdarma, možnost vlastních slunečníků i lehátek nebo zapůjčení za poplatek (cca 4-6 eur/den, liší se dle oblasti a sezóny).

VÝLETY:

Siesta – neopakovatelná atmosféra na katalánském statku, s tancem flamengo a vínem v ceně 29 EUR
Barcelona – Gaudího chrám,olympijský stadion, třída Rambla, úžasné fontány.. 28,5 EUR
Montserrat – kromě Barcelony uvidíte také chrám se slavnou černou madonou uprostřed skal 37 EUR
Marineland – show(cvičení delfíni,papoušci),bazény + tobogány 15-21 EUR
Waterworld – vodní svět plný tobogánů a jiných atrakcí 13,5-23 EUR

 NA DOVOLENOU S DOMÁCÍMI MAZLÍČKY:  
malé pejsky do cca 5kg akceptuje hotel Koppers a Savoy  a Sorra d´Or.  Je třeba mít zpět potvrzeno od hotelu.

 
close

DOPRAVA DO ŠPANĚLSKA:

AUTOBUSEM

Pohodlná a rychlá  cesta autobusem  je realizována moderními dálkovými autobusy vybavenými  klimatizací, WC, DVD, nabídka nápojového bufetu – automat na teplé nápoje, chlazené nápoje.  Z důvodu  změny legislativy od 01.01.2014 nebude pro individuální klienty využívána doprava autobusy se sedadly s “ lůžkovou úpravou“, nýbrž s polohovacími sedadly. V případě skupin se na nás neváhejte obrátit, rádi Vám vyjdeme vstříc.
Odjezdy z ČR (viz níže odjezdová místa) dopoledne. Trasa z ČR přes Sv.Kříž nebo Rozvadov, SRN, Francii, příjezd na místo druhý den ráno již kolem 8-10 h.

ODJEZDOVÁ MÍSTA AUTOBUSEM  v ceně: Č.Lípa, Děčín, Ústí n/L, Teplice, Bílina, Most, Chomutov, Kadaň, Klášterec, Ostrov, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Plzeň, V.Hleďsebe. Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň, Rozvadov, Sv. Kateřina.
Odjezdy za příplatek 300 Kč/os obousměrně: Příbram, Tábor, Č.Budějovice, Písek, Strakonice, Klatovy, Liberec, Jablonec, Turnov, Ml.Boleslav, H.Králové, Pardubice, Kolín. Tato odjezdová místa jsou realizována při minimálně 4 osobách a mohou být řešena svozem (mikrobus, auto apod.).

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Top Destinace