You are here Domů Podle ubytování Apartmán Privátní Apartmá VODICE
Item image

Adresa hotelu

Adresa:
Vodice, Chorvatsko
GPS:
43.7611122, 15.778759900000068

Oblíbený typ ubytování s rodinou atmosférou, standard za nejlepší cenu, nedaleko pláže i centra. Nabízíme různé NO NAME , jde o vilky zpravidla o 2-4 patrech. Většina vilek má často také k dispozici kuchyňku a ledničky na patře. Poznámka: prodáváme ve spolupráci s CK ANDANTE, která je garantem zájezdu.

Ideální varianta, pokud hledáte krásné pobytové místo a účelné bydlení. Jedná se o typ hotelového ubytování, které se od hotelu odlišuje pouze tím, že vilky nemají vlastní recepci a servis jako směnárna, denní úklid pokojů, bar, apod., na druhou stranu o to větší péči věnují majitelé svým hostům.Vhodné pro všechny věkové kategorie, splní požadavky na kombinaci pobytu s relaxací na pláži + výlety+ sport+ noční život.

Pokoje: apartmá pro 2-6 osob, vlastní koupelna se sprchou a WC, kuchyňka s lednicí a sporákem, s balkonem nebo terasou nebo venkovním posezením. Apartmá s klimatizací je možné za příplatek 8€ / apartmá/ den.
Typologie apartmánů: studio pro 2 osoby jednopokojové (jedna místnost s kuchyňským koutem), A4-bilo dvoupokojové pro 3-4 osoby(kuchyňka+ 1 ložnice), B4-6 trilo třípokojové pro 4-6 osob ( kuchyňka+ 2 ložnice)

Stravování: vlastní vaření nebo polopenze .Polopenze je zajištěna v útulné restauraci , která je nedaleko pensionů (150-500 m). Snídaně jsou formou bufetu, večeře je menu.

Pláž: 150-450m, oblázková pláž s tobogánem, částečně s betonovými moly, na okraji města i písčitá pláž.

  V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné akční ceny
  Animační programy pro děti
  Balkon nebo terasa
  Bezbariérový přístup
  Dětská postýlka
  Dětské hřiště
  Fitness
  Klimatizace
  Lehátka na pláži zdarma
  Miniclub pro děti
  Parkoviště
  Slunečníky zdarma
  Tobogán na pláži
  Trezor
  TV na pokoji
  Večerní programy pro dospělé
  Venkovní bazén
  Vnitřní bazén
  Výtah
  Wellness
  Wi-Fi nebo Internet
  Vážení hosté, děkujeme za Váš zájem. Na výrobě ceníku momentálně pracujeme, pokud Vás kapacita Apartmány Voice zaujala, napište nám prosím Vaši poptávku na ckfk@ckfk.cz, rádi Vám obratem zašleme aktuální cenovou nabídku.

  Vaše rezervace

  Osobní údaje
  (*) Povinné
  Your reservation has been successfully sent
  Please fill out all required personal details

  Poloha


  Navštívili jste hotel? Můžete zanechat Váš komentář

  Cena
  Oblast
  Personál
  Ubytování
  Jídlo