Akce - slevy

Vyberte si z řady zajímavých zájezdů :  k dispozici výběr na poslední chvíli nebo naopak s fantastickými slevami za včasný nákup, dále speciální programy pro seniory, rodiny s dětmi nebo akční nabídky……

       
       
       

Včasný nákup 1. moment = až 24%  za osobu nebo dítě zcela zdarma za 0,- Kč

Vaše včasná objednávka Vám přinese mnoho výhod. Kromě jistoty Vámi vybrané dovolené, možnosti rezervace pro Vás nejlepších míst v dopravních prostředcích, ubytování apod., také skvělé slevy pro Vás i Vaše děti.   A to není vše, při objednávce do 31.12.stačí složit sníženou zálohu pouze 3.000 kč za osobu ( 1.000 Kč/ dítě) !!  Druhá část zálohy do 50% se hradí do 30.4 a doplatek 50% do měsíce před odletem.   Za objednávku:

  • do 31.12. slevu……………………………….. až 24% za osobu +  plus dítě pobyt zdarma  nebo dítě zcela zdarma *
  • do 31.01. slevu……………………………….. až 20% za osobu +  plus dítě pobyt zdarma  nebo dítě zcela zdarma *
  • do 31.03.  slevu ……………………………… až 20%

*Dítě zcela zdarma je sktečně  za O,- Kč,  neplatí ani ubytování, příslušnou stravu ani dopravu,  je ve vybraném počtu pro všechny termíny u zájezdů  s autobusovou a leteckou dopravou do  Itálie, Řecka a  Španělska pro hotely a apartmá (netýká se karavanů), kde je v ceníku uvedeno zdarma. Vedle ceníku je uveden výčet hotelů  a termínů, kterých se tato akce týká. Ušetříte tak  v případě leteckých zájezdů až 7.990 Kč nebo 2.990 Kč u autobusových zájezdů. Každé dítě zcela  zdarma bude potvrzeno při rezervaci. Možno uplatnit vždy jedno dítě zcela  zdarma na cestovní smlouvu. Při využití slevy dítě zcela zdarma nelze pro další osoby na cestovní smlouvě nárokovat žádné další slevy ( časové, stálý zákazník). Akce platí do vyčerpání míst nebo do 31.01.2016.

Sleva až 24% za včasný nákup plus dítě pobyt zdarma

Konkrétní výše procentuelní slevy 6 % až 24 % je uvedena v ceníku u každého hotelu a  vypočítává ze základní ceny dospělého uvedené v tabulce. Nevztahuje se na osoby, na něž je poskytnuta jiná sleva (např. dospělý nebo dítě na přistýlce ) a ceny doplňkových služeb jako doplatek stravy, dopravy, kajuty, připojištění, apod. Podmínkou pro uznání slevy je složení zálohy minimálně 3000 Kč nebo 50% (procentuelní sleva 6-24%  Vám však náleží z celé ceny dospělého, uvedené v tabulce, nejen ze složené zálohy !!). Konkrétní výše slevy ( Španělsko 10-20%, Řecko 12-20%, Itálie 3-20%) je uvedeno u  ceníku jednotlivých hotelů, apartmá a vil atd.

Stálý zákazník

Každý objednavatel (na jehož jméno zněla objednávka, nikoliv spolu cestující), který již dvakrát a více vycestoval na zájezd organizovaný CK F&K, má nárok na slevu ve výši Kč 500. Sleva se poskytuje jedenkrát  na jednu cestovní smlouvu.

Senioři (osoba nad 55 let)

se mohou zúčastnit exkluzivního programu 55+ na Menorcu, mar Menor, Costa del Sol nebo Sicílii za ceny zvýhodněné o dotaci 2500 Kč. ceny jsou již uvedené po odečtu této specielní slevy. Pro ostatní zájezdy do Španělska, Itálie, Řecka organizovaných CK F&K platé slevy pro seniory:
cestující v období 01.7.-28.8.2016                  – Kč 300 /os
cestující v období do 01.07. a po 28.8.2016   – Kč 400 /os

Novomanželé

po předložení oddacího listu (svatba rok 2016)- Kč 400/os

Sčítat je možné pouze slevu včasný nákup 6-24% se slevou stálý klient 500 Kč ( 500 kč na jednu cestovní smlouvu) a dítě pobyt zdarma. Jiná kombinace nebo sčítání jednotlivých typů slev  :  (  dítě  zcela zdarma,  senior , novomanželé, stálý zákazník, včasný nákup )nelze sčítat mezi sebou ani kombinovat, každý zákazník si může uplatnit jen jednu ze slev, která je pro něj nejvýhodnější. Pokud je u konkrétního zájezdu nebo termínu uvedena jiná podmínka slevy, má taková přednost před těmito obecnými pravidly.